Tahin & Pekmez

Doğal Lezzetlerle Enerji Dolu Bir Damak Yolculuğuna Çıkın. The Mill Tahin & Pekmez, En Kaliteli Hammaddelerle Üretilen Besleyici Ürünlerle Sofranızı Zenginleştiriyor. Doğal Tatlarla Keyifli Anlar Yaşayın.

olive
Tahin

The Mill Tahin, sadece özenle seçilmiş susam tohumlarının işlenmesi ile elde edilir. Susam tohumlarının doğasından gelen susam yağı, tahine yoğun bir tat ve zengin bir aroma verir.

Susam tohumları temizlendikten sonra, özel kavurma makinalarında susam tohumları hafif renk alana kadar kavrulur. Bu aşama hem tahine o yoğun aromasını kazandırır, hem de susam yağının serbest kalmasını sağlayarak bir sonraki aşamayı kolaylaştırır. Kavrulmuş susam tohumları iyice öğütülerek, akışkan macunumsu bir kıvam alması sağlanır. The Mill Tahin, kaliteye ve saflığa verdiğimiz önemle üretilir. Her bir kavanoz tahin, tamamen doğal ve birinci sınıf susam tohumlarından yapılmıştır. Hiçbir yapay katkı maddesi veya koruyucu içermemektedir.

Ürün Detayına Git
Üzüm Pekmezi

The Mill Üzüm Pekmezi, özenle seçilen taze üzümlerin doğal olarak işlenmesi ile üretilen doğal bir tatlandırıcıdır.

Mevsiminde hasat edilen üzümler, iyice temizlenip ayıklandıktan sonra, parçalanır ve endüstriyel üretim sistemlerinde vakum altında düşük sıcaklık uygulanarak ısıtılır. Böylece üzümün doğasından gelen şekerler yüksek sıcaklıklara maruz bırakılmadan besleyici değeri en üst seviyede tutulur. Üzüm şırasından posa kısmı alınır ve sonra ikinci kez konsantre edilerek meyvenin suyunun buharlaştırılması ile kıvamlı ve koyu renkli bir ürün olan pekmez üretilir. Kıvamının yoğun olması pekmezin diğer tatlandırıcılarla karşılaştırıldığında daha dolgun bir ağız hissi vermesini sağlar. Üzüm pekmezi, üzüm meyvesinin doğal lezzetini taşır. Kullanılan üzüm çeşidine bağlı olarak, hafif bir meyve aroması ve bazen hafif bir ekşimsi tat alabilirsiniz.

Ürün Detayına Git