Zeytinyağı

Doğal Bir Yaşamın Temel Taşı: The Mill Zeytinyağı. Doğallığı ve Kaliteyi Bir Araya Getirerek Sofranıza Işık Tutuyoruz. Damağınız İçin Seçkin Zeytinyağları Sunuyoruz, Çünkü Size En İyisini Sunmayı Hak Ediyorsunuz.

olive
Natürel Sızma Zeytinyağı

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, bu zengin tarih ve kültürel mirası sofralarınıza taşır. Edremit'in bereketli topraklarından toplanan zeytinlerimizden elde edilen zeytinyağımız, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir.

Ege Bölgesi'nin verimli topraklarında yetişen zeytinleri hızla soğuk sıkım tesislerine taşıyarak, 27 C’ı geçmeyecek sıcaklık altında özenle sıkıyoruz. Damakta ve boğazda uzun süre devam eden eşsiz ve hafif biberimsi tat, The Mill Natürel Sızma Zeytinyağının olağanüstü kalite ve tazeliğinin bir kanıtıdır.

Ürün Detayına Git
Klasik (Riviera) Zeytinyağı

The Mill Klasik Zeytinyağı, bu derin tarihi ve kültürel mirası modern sofralara taşıyor. İster sıcak yemeklerinizde, ister soğuk salatalarınızda kullanabileceğiniz Klasik Zeytinyağı, zengin ve dengeli aromasıyla yemeklerinize eşsiz bir lezzet katar.

Edremit'in verimli topraklarından toplanan zeytinler, en yüksek kalite standartlarına uygun bir süreçten geçer. Titizlikle yapılan sıcaklık kontrolü, zeytinyağının içerdiği değerli tat ve aromaları mükemmel şekilde korur.

Ürün Detayına Git