Andız Özü

The Mill’in andız özü, doğal enerji ve lezzet dolu bir deneyim sunar.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Andız, besleyici özellikleri ve karakteristik lezzetiyle bilinen bir bitkidir. The Mill olarak, bu doğal enerji kaynağını sizlere sunuyoruz.

Andız özümüz, özenle seçilmiş andız tohumlarından elde edilir. Bu özel süreçte, andızın besin değerleri ve enerji veren özellikleri korunur. İçinde hiçbir yapay katkı maddesi veya koruyucu bulunmaz; sadece saf andız özü.

Her bir yudumda, andızın enerji dolu tadını ve doğal lezzetlerini hissedersiniz. Andız özü, enerji seviyelerini yükseltirken aynı zamanda vücuda sağlıklı yağlar, lifler ve antioksidanlar sağlar.

The Mill’in andız özüyle, doğanın enerji dolu dünyasına adım atın. Her bir yudumun keyfini çıkarın.

Soğuk Sıkım Nedir?

Soğuk sıkım, meyve özleri veya yağlarının elde edilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde sıcaklık düşük tutulur ve meyve veya tohumlar yavaşça sıkılarak özler elde edilir. Geleneksel sıkma yöntemlerinden farklı olarak, düşük sıcaklıkta çalışıldığı için besin maddeleri, aroma ve renk daha iyi korunur.

Soğuk sıkım, sıkılan malzemede ısı oluşumunu en aza indirir. Bu, meyve veya tohumların içerdikleri besin maddelerini ve duyarlı aromalarını korumaya yardımcı olur. Ayrıca, düşük sıcaklıkta işlem gördüğü için rengi de daha canlı kalır.

Bu yöntem özellikle meyve özleri, hindistancevizi yağı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. Soğuk sıkım, ürünlerin daha doğal ve saf kalmasını sağlar ve genellikle daha sağlıklı olarak kabul edilir.

Paketleme
250 ml Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Koli 12 Adet 17 x 22 x 27 cm 6,93 kg
Palet 144 Koli / 1.728 Adet 80 x 120 x 178,9 cm 1.023,18 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.
prev product
Yaban Mersini Özü
Kategorinin Diğer Ürünleri Keçiboynuzu Özü
prev product