Yaban Mersini Özü

The Mill’in yaban mersini özü, mükemmel bir mavi tat sunar.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Yaban mersini, eşsiz mavi rengi ve lezzetli tadıyla bilinen bir meyvedir. The Mill olarak, bu mükemmel mavi hazineyi sizlere sunuyoruz.

Yaban mersini özümüz, taze ve olgun yaban mersinlerinin özünden elde edilir. Bu özel süreçte, yaban mersininin benzersiz tadı ve besleyici özellikleri korunur. İçinde hiçbir yapay katkı maddesi veya koruyucu bulunmaz; sadece saf yaban mersini özü.

Her bir yudumda, yaban mersininin yoğun ve ferahlatıcı tadını hissedersiniz. Yaban mersini özü, antioksidanlar açısından zengin olup vücudu desteklerken aynı zamanda tatlı bir keyif sunar.

The Mill’in yaban mersini özüyle, doğanın mavi hazinesini keşfedin. Her bir yudumun keyfini çıkarın.

Soğuk Sıkım Nedir?

Soğuk sıkım, meyve özleri veya yağlarının elde edilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde sıcaklık düşük tutulur ve meyve veya tohumlar yavaşça sıkılarak özler elde edilir. Geleneksel sıkma yöntemlerinden farklı olarak, düşük sıcaklıkta çalışıldığı için besin maddeleri, aroma ve renk daha iyi korunur.

Soğuk sıkım, sıkılan malzemede ısı oluşumunu en aza indirir. Bu, meyve veya tohumların içerdikleri besin maddelerini ve duyarlı aromalarını korumaya yardımcı olur. Ayrıca, düşük sıcaklıkta işlem gördüğü için rengi de daha canlı kalır.

Bu yöntem özellikle meyve özleri, hindistancevizi yağı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. Soğuk sıkım, ürünlerin daha doğal ve saf kalmasını sağlar ve genellikle daha sağlıklı olarak kabul edilir.

Paketleme
250 ml Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Koli 12 Adet 17 x 22 x 27 cm 6,93 kg
Palet 144 Koli / 1.728 Adet 80 x 120 x 178,9 cm 1.023,18 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.
prev product
Elma Özü
Kategorinin Diğer Ürünleri Andız Özü
prev product