Yağlı Sele Siyah Zeytin

The Mill Yağlı Sele Siyah Zeytin, doğal tuzlama işlemiyle fark yaratır.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Zeytin, Akdeniz mutfağının en temel öğelerinden biri olarak bilinir ve sofralarımızı zenginleştiren aroması ile öne çıkar. The Mill Yağlı Sele Siyah Zeytin ise, zeytinin tüm doğallığını ve iştah kabartan lezzetini bir üst seviyeye taşıyarak sofralarınızda yerini alır.

Ege Bölgesi'nde yetişen ve olgunlaşan zeytinler, hasat dönemi başladığında özenle toplanır ve hızla zeytin işleme tesislerine taşınır. Toplanan zeytinler arasında zarar görmüş veya yaralanmış olanlar ayrıştırılır ve iyice yıkanır. Bu kaliteli zeytin meyveleri, sadece su ve tuzun bulunduğu zeytin havuzlarında 4-5 ay boyunca özenle tatlandırılır. Tatlandırma süresince, zeytinlerin acı suyu alınarak üst düzey kalitede bir zeytin lezzeti elde edilmesi sağlanır.

The Mill Yağlı Sele Siyah Zeytin, benzersiz lezzeti ve dokusuyla öne çıkar. Bu özel zeytinler, sofralarınıza tuzlu bir tat ve yemeklerinize yeni bir boyut ekler.

Zeytin Hasadı

The Mill olarak, zeytin hasadında kaliteye ve doğallığa büyük önem veriyoruz. Zeytinlerimiz, Kaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Edremit bölgesinde yetişen sağlıklı ağaçlardan toplanır. Bu coğrafi bölge, ideal iklim koşullarıyla ve verimli topraklarıyla ünlüdür. Zeytinlerimiz güneş altında olgunlaşır ve en uygun zamanda hasat edilir.

Hasat edilen zeytinler arzu edilen son ürüne göre farklı işleme metotlarına tabi tutulur. Natürel fermente siyah zeytinler sadece su ve tuzdan oluşan zeytin havuzları içinde yeme olgunluğuna getirilirken, yeşil zeytinler tatlanma işleminden sonra son ürün özelliğine göre çekirdeklerin çıkarılması, kırmızı biber doldurulması veya kırma gibi işlemlerden geçmektedir.

Paketleme
450 gr Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Tava 12 Adet 27,5 x 36,8 x 14,5 cm 9,30 kg
Palet 80 Tava / 960 Adet 80 x 120 x 186 cm 768,89 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.
prev product
Fit Siyah Zeytin
Kategorinin Diğer Ürünleri Kırma Yeşil Zeytin
prev product