Kokteyl Yeşil Zeytin

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, renkli lezzetlerin bir arada buluştuğu bir festival.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin ile zeytinin tuzlu ve ekşimsi lezzetini damağınızda hissedin.

Ege Bölgesi'nin destansı zeytin bahçelerinde henüz daha zeytinler yeşilken toplanır ve işleme tesislerinde tatlandırma işlemine tabi tutulur.

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, pürüzsüz dokusu ve ekşimsi lezzeti ile yeşil zeytin deneyiminizi en üst seviyeye taşır.

The Mill Kokteyl Yeşil Zeytin, meze tabaklarınıza, atıştırmalıklarınıza ve hatta kokteyllerinize ekstra bir lezzet katar. Bu özel ürün, her bir topluluğa, her bir sofraya renkli bir dokunuş ekler.

Kokteyl Yeşil Zeytin'i deneyin ve zeytinin eşsiz çeşitliliğini keşfedin. The Mill farkıyla, her bir lokmanın keyfini çıkarın.

Zeytin Hasadı

The Mill olarak, zeytin hasadında kaliteye ve doğallığa büyük önem veriyoruz. Zeytinlerimiz, Kaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Edremit bölgesinde yetişen sağlıklı ağaçlardan toplanır. Bu coğrafi bölge, ideal iklim koşullarıyla ve verimli topraklarıyla ünlüdür. Zeytinlerimiz güneş altında olgunlaşır ve en uygun zamanda hasat edilir.

Hasat edilen zeytinler arzu edilen son ürüne göre farklı işleme metotlarına tabi tutulur. Natürel fermente siyah zeytinler sadece su ve tuzdan oluşan zeytin havuzları içinde yeme olgunluğuna getirilirken, yeşil zeytinler tatlanma işleminden sonra son ürün özelliğine göre çekirdeklerin çıkarılması, kırmızı biber doldurulması veya kırma gibi işlemlerden geçmektedir.

Paketleme
700 gr Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Tava 12 Adet 27,5 x 36,8 x 14,5 cm 12,49 kg
Palet 80 Tava / 960 Adet 80 x 120 x 159,4 cm 1.024,25 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.