Hurma Özü

The Mill’in hurma özü, enerji dolu ve doğal bir tat sunar.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Hurma, doğanın enerji deposu ve lezzetli bir meyvedir. The Mill olarak, bu eşsiz meyvenin özünü sizlere sunuyoruz.

Hurma özümüz, kaliteli ve olgun hurmaların özünden elde edilir. Bu özel süreçte, hurmanın doğal tatları ve besleyici özellikleri korunur. İçinde hiçbir yapay katkı maddesi veya koruyucu bulunmaz; sadece saf hurma özü.

Her bir yudumda, hurmanın tatlılığını ve enerji veren özelliklerini hissedersiniz. Hurma özü, sağlıklı bir enerji kaynağıdır ve vücuda doğal bir tat sunar.

The Mill’in hurma özüyle, enerji dolu bir deneyim yaşayın. Her bir yudumun keyfini çıkarın.

Soğuk Sıkım Nedir?

Soğuk sıkım, meyve özleri veya yağlarının elde edilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde sıcaklık düşük tutulur ve meyve veya tohumlar yavaşça sıkılarak özler elde edilir. Geleneksel sıkma yöntemlerinden farklı olarak, düşük sıcaklıkta çalışıldığı için besin maddeleri, aroma ve renk daha iyi korunur.

Soğuk sıkım, sıkılan malzemede ısı oluşumunu en aza indirir. Bu, meyve veya tohumların içerdikleri besin maddelerini ve duyarlı aromalarını korumaya yardımcı olur. Ayrıca, düşük sıcaklıkta işlem gördüğü için rengi de daha canlı kalır.

Bu yöntem özellikle meyve özleri, hindistancevizi yağı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. Soğuk sıkım, ürünlerin daha doğal ve saf kalmasını sağlar ve genellikle daha sağlıklı olarak kabul edilir.

Paketleme
250 ml Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Koli 12 Adet 17 x 22 x 27 cm 6,93 kg
Palet 144 Koli / 1.728 Adet 80 x 120 x 178,9 cm 1.023,18 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.
prev product
Karadut Özü
Kategorinin Diğer Ürünleri Elma Özü
prev product