Fit Siyah Zeytin

The Mill Fit Siyah Zeytin ile yemekleriniz şimdi daha sağlıklı!

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Aktif ve hareketli bir yaşam tarzı, dengeli ve doğru beslenme ile desteklenmelidir. The Mill Fit Siyah Zeytin, bu yaşam tarzına lezzetli bir dokunuş katar.

Fit Siyah Zeytin, doğanın bize sunduğu en lezzetli hediye olan zeytini, en doğal haliyle sofralarınıza taşır. Ege'nin verimli topraklarında yetişen siyah zeytinlerin maksimum %2 tuz oranına sahip olacak şekilde işlenmesi ile üretilir.

The Mill Fit Siyah Zeytin, tuz alımına dikkat eden veya tuz tüketimini sınırlamak isteyen kişiler için rahatlıkla tercih edilebilir.

The Mill Fit Siyah Zeytin, sabahları enerji dolu bir başlangıç yapmanızı sağlar. Kahvaltılarınıza, salatalarınıza veya atıştırmalıklarınıza ekleyebileceğiniz bu özel ürün, günlük yaşamınıza lezzetli bir dokunuş katar.

Doğanın bize sunduğu bu özel armağanı deneyimlemek için The Mill Fit Siyah Zeytini deneyin.

Zeytin Hasadı

The Mill olarak, zeytin hasadında kaliteye ve doğallığa büyük önem veriyoruz. Zeytinlerimiz, Kaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Edremit bölgesinde yetişen sağlıklı ağaçlardan toplanır. Bu coğrafi bölge, ideal iklim koşullarıyla ve verimli topraklarıyla ünlüdür. Zeytinlerimiz güneş altında olgunlaşır ve en uygun zamanda hasat edilir.

Hasat edilen zeytinler arzu edilen son ürüne göre farklı işleme metotlarına tabi tutulur. Natürel fermente siyah zeytinler sadece su ve tuzdan oluşan zeytin havuzları içinde yeme olgunluğuna getirilirken, yeşil zeytinler tatlanma işleminden sonra son ürün özelliğine göre çekirdeklerin çıkarılması, kırmızı biber doldurulması veya kırma gibi işlemlerden geçmektedir.

Paketleme
700 gr Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Tava 12 Adet 27,5 x 36,8 x 14,5 cm 12,36 kg
Palet 80 Tava / 960 Adet 80 x 120 x 159,4 cm 1.013,69 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.