Biber Dolgulu Yeşil Zeytin

The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, zeytin ve biberin mükemmel uyumunu sunar.

ONLINE TOPTAN SATIN AL
olive

Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, The Mill'in en özel ürünlerinden biridir. Bu eşsiz ürün, zeytin ve biberin mükemmel uyumunu sofralarınıza taşıyor.

Edremit'teki zeytin ağaçlarından toplanan yeşil zeytinler, doğal süreçlerden geçer ve sonra özenle seçilmiş biberlerle doldurulur.

The Mill Biber Dolgulu Yeşil Zeytin, ağızda bıraktığı lezzetli ve unutulmaz tat ile bilinir. Bu eşsiz ürün, meze tabaklarınıza, atıştırmalıklarınıza veya yemeklerinize ekstra bir lezzet katacaktır.

Biber Dolgulu Yeşil Zeytin'i deneyin ve bu eşsiz lezzetin keyfini çıkarın.

Zeytin Hasadı

The Mill olarak, zeytin hasadında kaliteye ve doğallığa büyük önem veriyoruz. Zeytinlerimiz, Kaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Edremit bölgesinde yetişen sağlıklı ağaçlardan toplanır. Bu coğrafi bölge, ideal iklim koşullarıyla ve verimli topraklarıyla ünlüdür. Zeytinlerimiz güneş altında olgunlaşır ve en uygun zamanda hasat edilir.

Hasat edilen zeytinler arzu edilen son ürüne göre farklı işleme metotlarına tabi tutulur. Natürel fermente siyah zeytinler sadece su ve tuzdan oluşan zeytin havuzları içinde yeme olgunluğuna getirilirken, yeşil zeytinler tatlanma işleminden sonra son ürün özelliğine göre çekirdeklerin çıkarılması, kırmızı biber doldurulması veya kırma gibi işlemlerden geçmektedir.

Paketleme
680 gr Cam
Ürün Adedi Boyut Ağırlık
Tava 12 Adet 27,5 x 36,8 x 14,5 cm 12,12 kg
Palet 80 Tava / 960 Adet 80 x 120 x 159,4 cm 994,49 kg
*Yukarıdaki "Online Satın Al" butonuna tıklayarak ürünlerimizi online olarak toptan satın alabilirsiniz.